Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ExtremeCraft]FreeBuild][24/7][Dedykowany][WL Express] Zapraszamy KLIKAJ! to serwer dla ciebie i twoich kolegow!


zybeq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Od teraz Whitelist Automatyczna wystarczy ze napiszesz swój nick na liscie! napisz tylko swoj nick wzorem nick:

 

logowse.jpg

Nazwa Serwera: ExtremeCraft

Sloty: 20

IP Serwera: 176.9.11.7:25595

Zwierzęta: ON

Potwory: ON

Eventy: ON

Whitelist: ON AUTOMAT

Nether: ON

Forum serwera: extremecraft.xhq.pl

 

 

pluginynapis.jpg

pluginylista.jpg

 

administracjah.jpg

HeadAdmin-Gomez171

Admin-Froze

 

teamspeak3m.jpg

Adres serwera TeamSpeak: ts-family.com.pl

Kanał 23 kanał dla graczy jest bez hasła!.

 

 

 

dodatkowo.jpg

Dynamiczna Mapa serwera:

http://176.9.11.7/165234/dynmap/

Nie tolerujemy Chamstwa !

 

To najlepszy serwer na którym możesz grać![/color]

 

REKLAMA BETA v1.0

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Imie: wrobelptak1

Wiek:14

Dlaczego chcesz grać: Serwer wydaje się ciekawy ciekawe pluginy

 

 

Dodałem ale następnym razem się bardziej postaraj.

Opublikowano

Wchodzę na stronę aby zapisać się na WL ale patrze jetsem zalogowany i nie moge napisać nowego wątku.. Dlatego proszę admina o to aby tutaj mnie wpisał na WL.

Imię: Jakub

Wiek: 15

Dlaczego chcesz grać: Reklama serwera wydaje się być dobra. Chcę sprawdzić jak sie gra na serwerze i czy bedzię ciekawie.

Opublikowano

Wchodzę na stronę aby zapisać się na WL ale patrze jetsem zalogowany i nie moge napisać nowego wątku.. Dlatego proszę admina o to aby tutaj mnie wpisał na WL.

Imię: Jakub

Wiek: 15

Dlaczego chcesz grać: Reklama serwera wydaje się być dobra. Chcę sprawdzić jak sie gra na serwerze i czy bedzię ciekawie.

 

 

DODALEM

Opublikowano

Imie: Karol (brat Olek)

Wiek: 14lat (brat 12lat)

Dlaczego chcesz grać: Nudzi mi się na kompie i jest nowy

Nick: Xaerdas

TS3: Mam ale nie znalazłem tego kanału

Opublikowano

Imie: kevin

Wiek: 15

Nick : kevin60

TS3: jest

Dlaczego ja ? : Poniezwaz lubie swiazo otwarte serwery FB bo nic narazie na nich nie ma :P Nie lubie duzo pisać

Opublikowano

Imie: Karol (brat Olek)

Wiek: 14lat (brat 12lat)

Dlaczego chcesz grać: Nudzi mi się na kompie i jest nowy

Nick: Xaerdas

TS3: Mam ale nie znalazłem tego kanału

 

 

DODANI

 

Imie: kevin

Wiek: 15

Nick : kevin60

TS3: jest

Dlaczego ja ? : Poniezwaz lubie swiazo otwarte serwery FB bo nic narazie na nich nie ma :P Nie lubie duzo pisać

 

 

DODANY

Opublikowano

Imie:DD1317

Wiek:12

Dlaczego chcesz grać:Spodobała mi się publikacja i w sumie z chęcią zagram :]

Posty - 25, 50, 100, 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000, 1300, 1500, 2000.

Opublikowano

1.Imie:Sebastian

2.Wiek:16

3.Nick:cudak

4.Kontakt: TS3/Skype/GG

5.Dlaczego chcesz grać: Ponieważ ostatnio nie ma żadnego serwera który przykuł moją uwagę oprócz waszego.Macie ciekawe pluginy i b.lubię serwery FB

6.Coś o mnie:Jestem ogarniętym,pomocnym i uczciwym graczem z poczuciem humoru i wyobraźnią.Jestem kreatywny i lubię tworzyć ciekawe budowlę.

Opublikowano

Imie: WidmoPL

Wiek:14

Dlaczego chcesz grać: Serwer wydaje się ciekawy ciekawe pluginy

 

 

DODANY

Opublikowano

Imie: Łukasz

Wiek: 15

Dlaczego chcesz grać: ponieważ szukam serwera FreeBuild i wydaje się fajny ponieważ jest trochę pluginow

TS3: jest wszystko

nick: aZir

ZBIERAM PLUSY +

Opublikowano

A ja i 2late i Kucuś to co???... -_-

Posty - 25, 50, 100, 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000, 1300, 1500, 2000.

Opublikowano

Imie: Szymon (brat Jakub)

Wiek: 13lat (brat 10lat)

Dlaczego chcesz grać: Nudzi mi się na kompie i jest nowy

Nick: Szymcio1998 (brat Jakub2001)

TS3: Mam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...